Послуги

Усі послуги

Для українських компаній

Бухгалтерія, податки, кадровий облік і договірна робота. Працюємо із зовнішньоекономічною діяльністю та банками. Реєстраційні дії від імені компанії.

Повноцінний бухгалтерський облік з документообігом первинних документів, веденням реґістрів, касових документів, баланс.
Облік валюти і курсових різниць, основні засоби та транспорт, списання ПММ і ремонт / поліпшення основних засобів – все, що потрібно і правильно.

Повний облік кадрів, у відповідності до КЗпП та всіх чинних, архаїчних норм. З особистими картками співробітників, веденням трудових книжок, наказів по кадрах та повідомленнями податкових органів про прийом-звільнення співробітників. За необхідності забезпечуємо створення додаткової кадрової документації (договори про нерозголошення інформації і т.п.).

Створення та узгодження з Вашими контрагентами договорів господарської діяльності. Стежимо за змінами в законодавстві та їхнім впливом на бізнес клієнтів.

Представляємо клієнтів в спілкуванні з контролерами: від податкових інспекторів і податкової міліції до управління праці, соціальних фондів. Проходимо перевірки (приймаяємо у себе в офісі). Якщо не можемо самі (кримінальний процес, наприклад) – рекомендуємо колег.

Для ФОП та фрілансерів

Послуги для ФОП, які працюють соло або групою. Реєстрація та постановка на облік, зняття з реєстрації (закриття), представляємо в податковій та в банках. Всі адміністративні дії, які можуть знадобитися в роботі. Підготовка всіх документів і договорів, правильне ведення обліку (в тому числі т.зв. “курсові різниці”), звітності, підготовка до банківського комплаєнсу, загальне юридичне консультування. Передбачувана ціна, можливість гнучкого масштабування команди. Кваліфіковані фахівці, зручні канали комунікації.

Для IT

Запропонуємо збалансовану схему роботи для Вашої бізнес-моделі. Опишемо позитивні моменти, недоліки та ризики. Для юридичної особи в Україні: accounting, tax accounting, payroll, bank compliance, general counsel, representation.

Ведення ФОПів, з передбачуваною ціною. Всі адміністративні дії від початку до кінця співпраці, в тому числі робота з банками: формування інвойсів, зовнішньоекономічних контрактів (або договорів всередині України), банківський комплаенс. З високою автономією – Вам не доведеться відволікатися на це.
Сесії питань-відповідей з співробітниками на теми оподаткування та загального законодавства.

Сесії питань-відповідей з співробітниками на теми оподаткування та загального законодавства.

Дозволи на працевлаштування і дозвіл на проживання для іноземних фахівців.

Кадровий облік

Кадровий облік на підприємстві регламентований архаїчними нормами радянських часів та їх похідними, так само, тісно пов’язаний з трудовим законодавством. Регулювання містять неабияку кількість нюансів і практичних особливостей, при цьому, мають високу “штрафоємкість” з огляду на те, що відносяться до “трудового законодавства”. Ми прагнемо забезпечити кадровий облік відповідно до чинних регуляторних вимог, в повному обсязі, незважаючи на його складність (трудові договори, особові картки, трудові книжки і норми зберігання, посадові інструкції та інше). Послуга надається як в комплексі із бухгалтерським обслуговуванням, так і окремо, на аутсорсинг для підприємств з власної бухгалтерією.

Для офісів іноземних компаній

Для іноземних компаній, яким необхідний офіс, постійне представництво або дочірня компанія в Україні (на сьогодні, працюємо тільки по Одесі).

Допоможемо з вибором оптимального формату присутності, виходячи із завдань.

Проведемо реєстрацію обраної юридичної форми.

Забезпечуємо accounting, tax accounting, payroll, bank compliance, intercompany reporting *.

Забезпечимо роботу з банком, в т.ч. Валютний контроль, комплаенс з фінансовим моніторингом, підготовка інвойсів.

* Внутрішньокорпоративна звітність за стандартами головної компанії.

Юридичні послуги

Юридичні послуги (самостійно і через довірених партнерів). Реєстраційні дії з юридичного оформлення компаній і ФОП. Договірна робота для клієнтів. Письмові юридичні позиції з питань оподаткування. Міні-конференції для співробітників і контрагентів, з розбором і обговоренням тем, що пов’язані з оподаткуванням, практикою роботи із наступними відповідями на питання аудиторії.

Ми будемо раді допомогти в будь-якій нестандартній задачі з поля наших компетенцій.